Anasayfa

Hakkımızda

Fotoğraflar

İletişim

Kesitler

 

            Alyap Metal Cam Doğrama İnşaat Yapı Malzemeleri San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. 2007'den bu yana balkon camlama imalat ve montajı yapmaktadır.

           Atlas Metal, kurulduğu tarihten itibaren, kaliteli hammaddeyi kaliteli hizmet ile sentezlemeyi gaye edinmiştir. Hammaddenin ev ve işyerlerimizde kullanıma hazır hale gelene  kadar ki süreçte, emeğin, kalitenin oluşumundaki katkısını bir kez daha keşfettik. Bu amaçla 2006 yılı itibarı ile yeni bir yapılanmaya gidilerek, şirket vizyonu ve misyonu itibarı ile yenilenmiştir.

            Sürekli değişen ve gelişen Pazar şartlarında, tüketicinin de talepleri göz önünde bulundurulduğunda, üretimde kullanılan hammaddenin kaliteli olması yetmiyordu. Bu amaçla kalite ve kalitenin devamı için yoğun emek harcama girişiminde ısrarcı olduk. Hiç şüphesiz ki bunda deneyimli teknik personelimizin, üretimin en başından en sonuna kadar aşama aşama, kontrol ve takibinin de büyük katkısı oldu. Gelinen bu noktada firmamız belki “El emeği, göz nuru” deyiminin tam manasıyla yerini bulduğu ürün ve hizmetler ortaya koydu. Sektörümüzde üretim ve montaj esnasında harcanan emeğin bu denli önemli oluşu ve zaman içinde bunun pozitif sonuçlarının görülmesi, firmamızın sloganı olmuştur.

“ Kaliteye güven, emeğe inançla  başlar

 

------------------------ İLETİŞİM FORMU ----------------------

(sorularınız ve fiyat talepleriniz için formu doldurabilirsiniz. Yetkililerimiz gereken desteği sağlayacaklardır.)

 

       -  Alyap Metal Cam Balkon Sistem Özellikleri

       -  Vitrin Sistemi    -  Kış Bahçesi     -  Teras Kapama

                                                                                            Cam Balkon  - 

Alüminyum Doğrama   -  Duşakabin                                              design by gezer

Montaj Yapabileceğimiz İlçeler

Adalar   -  Arnavutköy   -  Ataşehir   -  Avcılar  -  Bağcılar  -  Bahçelievler  -  Bakırköy  - Başakşehir  -  Bayrampaşa  -  Beşiktaş  -  Beykoz  -  Beylikdüzü  -  Beyoğlu  -  Büyükçekmece  -  Çatalca   Çekmeköy  -  Eminönü  -  Esenler  -  Esenyurt  -  Eyüp  -  Fatih  -  Gaziosmanpaşa  Güngören  -  Kadıköy  -  Kağıthane  -  Kartal  -  Küçükçekmece  -  Maltepe  -  Pendik Sancaktepe  -  Sarıyer  -  Silivri  -  Sultanbeyli  -  Sultangazi  -  Şile Şişli  -  Tuzla  -  Ümraniye  -  Üsküdar  -  Zeytinburnu

 

 

 

 

 

 

 

balkon camlama

cam balkon

katlanır cam

balkon kapama

camlama balkon

camlı balkon

camla kapama

balkon camlama

balkon camlama imalatı

balkon camlama İstanbul

cam balkon imalatı

cam balkon üretimi

cam balkon İstanbul

balkon camlama sistemleri

katlanır cam balkon

katlanır balkon camlama